Головна

Шановні колеги!

Вітаємо на веб-сайті, присвяченому найпопулярнішому в світі БЕЗКОШТОВНОМУ програмному продукту з гідравлічного моделювання напірних трубопровідних мереж. Так, мова іде про EPANET.  Розроблений наприкінці 90-х років Агентством охорони навколишнього середовища, EPANET вже декілька десятиліть років використовується технологами та проектувальниками усього світу. Продуманий графічний інтерфейс, виключно широкі можливості з аналізу водопровідних мереж, динамічне моделювання, аналіз якості води з урахуванням реакцій в об’ємі та на стінах трубопроводів – лише мала частина функцій програми EPANET.

Ми сподіваємось, що переклад EPANET російською (і, згодом, українською) мовою полегшить використання цієї програми проектними організаціями, інжиніринговими компаніями, вищими навчальними закладами України, Росії та інших країн.

Запрошуємо Вас ознайомитись з розділами веб-сайту. Для завантаження програми та керівництва користувача, перейдіть в розділ Завантажити.

Адміністратор проекту,                                                                                                 Денис Царенко